Biz sizin için buradayız!

 

E-posta ve chat yoluyla size online ve tamamen anonim bir danışma hizmeti sunarız

Yaklaşımımız

 

Biz ne istiyoruz?

 

Herkesin kendi dinini seçme ve serbestçe yaşama hakkı olduğuna inanıyoruz. Ayrıca her insanın kendi sorunlarını kendi başına çözme yeteneğinin de verildiğine inanıyoruz. Bizim görevimiz ise seninle birlikte bu yeteneğini ve diğer güçlü yanlarını ortaya çıkarmaktır. Hayatını değiştirme yolunda yanında olduğumuzu bilmeni isteriz.

 

Kimlere ulaşmak istiyoruz?

Mensubu olduğun ve an itibariyle dini yorumlama şekilleriyle ilgili şüphelerinin olduğu bu grupta olmaktan rahatsızlık mı duyuyorsun? Belki de söz konusu grup içinde değerlerine katılmadığın insanların olduğunu fark etmiş olabilir misiniz? Bu topluluğun halen senin için doğru olup olmadığını bilmiyor veya ilk kez birileriyle bu konuları konuşmak istiyor olabilir misin? Eğer öyleyse doğru yerdesin. Hayatına olumlu bir yön vermeye karar verdiysen veya çevrimiçi danışmanlık üzerinden destek alma cesaretini bulduysan seni bu yolda desteklemekten mutluluk duyarız.

 

Bunu nasıl yapıyoruz?

Seninle birlikte, şüphelerinden, sorularından kurtulmanın veya değişim isteğini hangi şekilde yönlendirmen gerektiğinin çeşitli yollarını arıyoruz. Yeni bakış açıları ve değişim olanakları geliştirmende sana yardımcı oluyoruz. 

Sistemik bir danışmanlık yaklaşımı izliyoruz. Yani sizinle birlikte problemleriniz, endişeleriniz ve sorunlarınızla nasıl başa çıkabileceğiniz konusunda ortak yollar arıyoruz. Sizi yeni perspektifler ve değişiklik imkânlarını geliştirme konusunda destekliyoruz. Bu bağlamda kişisel durumlarınızı göz önünde bulundurmak önemlidir. Herkesin kendi çözümünü bulma becerisine sahip olduğu görüşünü savunuyoruz. Size umut vermek ve zor durumlarda dahi uyuşmazlıklarla daha rahat başa çıkma yolunu bulma konusunda destek vermek istiyoruz. Size bu yolda anonim, gizli ve ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti veriyor ve refakat ediyoruz.